Futbalový turnaj Agrospolu

Dňa 5.6:2015 spoločnosť AGROSPOL s.r.o.Michalovce zorganizovala na futbalovom štadióne obce Zemplínska Široká nultý ročník medzinárodného futbalového turnaja za účasti mužstiev Agrospol - futbalisti z Nemecka, Jastrabie pri Michalovciach, Iňačovce, Lastomír,  Hažín, Zemplínska Široká. Turnaj zahájil príhovorom majiteľ AGROSPOLU p. Daniel Kraus.

Slávnostný výkop prvého zápasu previedli  p.Daniel Kraus a starosta obce Zemplínska Široká Vladimír Mati. Turnaj vyhralo mužstvo Zemplínskej Širokej, ktoré bolo ocenené pohárom a fľašou šampanského. Turnaj mal vynikajúci priebeh a regionálny charakter. Pozvanie organizátora prijali aj starostovia okolitých obcí.  Počas turnaja bolo podávané občerstvenie.

Celu akciu organizačne a sponzorsky zabezpečoval majiteľ AGROSPOLU s.r.o. p.Daniel Kraus, ktorý previedol záver akcie, poďakoval všetkým za účasť a odmenil zúčastnených.

Bolo to pekné piatkové športové popoludnie.

Viac foto z akcie v galérii.